Hip Hop Magazín

Hudba

200 rapperů na jednom beatu? Tohle dokáže jedině DJ KAY SLAY a to i po své smrti

4.11.2023

200 rapperů na jednom beatu? Tohle dokáže jedině DJ KAY SLAY a to i po své smrti

New Yorská legenda DJ KAY SLAY myslí na všechny své fanoušky i v hudebním nebi. Ačkoliv nás tato nepopíratelná ikona hip hopové scény již opustila, dokáže i nadále bourat rekordy a nastavovat nové milníky, které v tomto případě zůstanou velmi dlouho nepřekonány.

DJ Kay Slay zemřel ve svých 55ti letech po měsíčním boji s COVID-19. Za svou kariéru však toho stihl tolik, co by někteří producenti nestihli ani za dva své životy. Kay Slay začal dokonce ve svém útlém věku i jako graffiti artist. V čem byl však mistr, je umění spojovat lidi bez ohledu na jejich lidské vztahy.

Do dnes v redakci kroutíme hlavou, jak se dotyčnému podařilo spojit 50 rapperů, následně 110 a teď 200? Ano slyšíte správně! Jeden producent, jeden beat a na něm 200 MC´s. Očekávaná skladba s názvem Rolling 200 Deep je právě venku!

Výčet hostů je tak dlouhý, že vám zde vybereme pouze pár jmen, které zajisté nebudeme muset představovat. Jmenovitě se na výše zmiňované skladbě tedy představil Snoop Dogg, Raekwon, Ice-T, Big Daddy Kane, Tony Yayo, Onyx, Jim Jones, Termanology, Bun B, KXNG Crooked, Merkules a spoustu dalších.

Aby toho nebylo málo, všechny umělce uvidíš i pouhým okem. Mezi živé se totiž tato 62 minutová skladba dostala i s vizuálním zpracováním. Pohodlně se usaďte a přejeme příjemný poslech. V komentáři nám zanech názor, kdo podle vás na tracku chybí a kdo svým talentem vyčnívá.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.