Hip Hop Magazín

Hudba

22 hodin na nohách, auta, zbraně, pánve, nože, pot a neuvěřitelná energie. Food Addictors už brzy odhalí pilotní videoklip.

20.4.2018

22 hodin na nohách, auta, zbraně, pánve, nože, pot a neuvěřitelná energie. Food Addictors už brzy odhalí pilotní videoklip.

Předkrm v podobě informací ohledně nově vzniklého projektu Food Addictors jsme ti na stůl servírovali už nějaký ten pátek zpátky. Podle vašich ohlasů soudíme, že vám docela i zachutnal a proto zde máme další sousto. Mnozí z vás zajisté čekají na to, až kluci předvedou konečně své lyrické skills. Tímto bychom vám chtěli oznámit, že čekací lhůta nebude delší než jeden měsíc.

V pondělí 16.4.2018 proběhlo totiž zmiňované natáčení pilotního singlu Fresh, o kterém jsme ti díky možnosti zúčastnit se ať už jako barman s freestyle show či jako host ke stolu psali zde. Jako redakce jsme měli možnost slyšet track ještě před vydáním a musíme říct, že je opravdu na co se těšit. Kvalitní, striktní bars a chytlavá produkce z Pardubic šikovnýma rukama J-Beze k sobě perfektně pasuje. 3 lokace, auta, zbraně, nože, pánve, pot a neuvěřitelná energie, přesně těmito slovy lze videoklip popsat. 

O tom, že celý tým udělal pro tento vizuál maximum, značí 22 hodin všech zúčastněných na nohou. Vše měl pod palcem Patrik Bora a Filip Zagata z Real & Rare. Společně s Patrikem a Filipem běhala na place i dvojice fotografů Michael Sebastian a Adam Hölzl, která pro vás sfoukla skvělý fotoreport. Pár snímků jsme vybrali abyste byly naladění a netrpěliví stejně jako my. Jako perličku vám ještě prozradíme, že se natáčení zúčastnila i jména jako Zdeněk Pohlreich, Radek Šubrt, Michal Pšenička či krásné slečny z Suicide Angels.Photo by Michael Sebastian:

Photo by Adam Hölzl:


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.