Hip Hop Magazín

Hudba

Zdobí deska KAWAFAKI od 23 Subsonic tvůj playlist? Ten náš zpětně ano!

2.8.2023

Zdobí deska KAWAFAKI od 23 Subsonic tvůj playlist? Ten náš zpětně ano!

Ahoj, zdravím, nazdar? Nene… Od 23 Subsonic jedině ČAU! Přesně tento druh pozdravu zvolil Drogy D na úvod nové desky KAWAFAKI.

23 Subsonic je hiphopová formace, která se skládá z dvou členů, Kubake (Beatmaker z Ústí, který má na kontě spolupráce např. s Regiem, Saxem, Restem a není to tak dávno co vydal desku s názvem DAYS OF OUR LIVES) a Drogy D, který se rapu věnuje cca 20 let a produkování beats od roku 2000.

Album KAWAFAKI je tvořeno z poloviny freestylem, což u nás v redakci má zajisté plusové body. Co se týče hudby a zvuku, je tahle deska opravdu jedinečná. Docela dost připomíná duo Doom & Madlib. Nikdo nikam nespěchá… Je zde možnost slyšet kontroverzní lyrics ze života obyčejného člověka a to v podání, že se každou chvílí pousmíváš. A to člověk chce.

Album obsahuje 10 skladeb, vzniklo během tří týdnů a na featu najdeš Regieho 257, Saxe a NoEmotion and The Goods. Desku objednávej na www.23subsonic.cz. Omlouváme se za opožděnou publikaci. Pozdě ale přece. Tihle kluci si ten prostor zaslouží.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.