Hip Hop Magazín

Hudba

5 nejlepších vzorků marihuany vytvořených samotnými rappery

15.7.2019

5 nejlepších vzorků marihuany vytvořených samotnými rappery

Marihuana k Hip Hopu neodmyslitelně patří už od svého úsvitu na přelomu 60. a 70. let. Vyplývá to zejména ze skutečnosti že první toastování dvou desek za účelem vzniku lámaného beatu přinesli do New Yorku jamajští diskžokejové na svých soundsystémech. Ti byli předvojem Hip Hopu a právě při tomto mixování se oddávali náruživé konzumaci marihuany všemožných odrůd. Stejně jako se vyvíjel rapový žánr, vyvíjel se i jeho vztah k této zázračné rostlině a pozvolna se zakomponoval i do jakéhosi obchodního portfolia jednotlivých rapperů. Rozvoji pomohla zejména legalizace konopí v některých státech USA. Dnes jsme v rámci speciálu vybrali pět nejlépe hodnocených marihuanových modelů, za jejichž vyšlechtěním stojí právě slavní rappeři.


 

 

 

WIZ KHALIFA – KHALIFA KUSH

Khalifa Kush, nebo také Wiz Khalifa OG je hybrid, který byl vyšlechtěn speciálně pro rappera Wiz Khalifu, ten tvrdí, že pochází z kmene OG. Skutečný Khalifa Kush je údajně pro veřejnost nedostupný, ale ti, kteří získali vzorek s tímto jménem říkají, že účinky a vůně jsou podobné OG Kush. Tedy chuť kyselého citronu a borovice a účinkem aktivního „mozkového bzučení“, který je ideální pro ranní a každodenní použití.

 

 

SNOOP DOGG – SNOOP DOGG´S MASTER KUSH

Co může být lepšího než model pojmenovaný po jednom z nejnáruživějších kuřáků marihuany Snoop Doggovi? Snoop Master Kush je kříženec dvou nejoblíbenějších kmenů mezi rappery, tedy Blue Dream a Master Kush. Obsahuje dominantní kmeny Indicy a mívá vysoké procento THC, takže začátečníci by měli být s nakládáním s tímto vzorkem opatrnější. Model vytváří uvolňující pocit a zpomaluje myšlenky, stav je lehčí a nemá téměř gaučing efekt. Chuť je sladká s náznaky koření, ovšem kouř při výdechu může být velmi dráždivý.

 

 

RICK ROSS – LINSANITY OG KUSH

Další známý rapper na poli vlastních marihuanových vzorků je Rick Ross, ten je podepsán pod modelem Lin Sanity OG Kush, pojmenovaném po basketbalové hvězdě Jeremy Linovi. Jedná se o hybrid s dominantními kmeny Indicy. Vzorek je  dražší, ale cena 60 dolarů za 8 gramů je dána vysokou poptávkou. Chuť je obdobná jako u standardního OG Kush, tedy chuť kyselého citronu a borovice.

 

 

B-REAL – DR. GREENTHUMB’S EM-DOG

Další známý milovník THC mezi rappery nesmí chybět. B-Real ze Cypress Hill se může pochlubit vlastním vzorkem pojmenovaném Dr. Greenthumb’s Em-Dog. Jedná se o křížence OG KUSH a Chemdog 4. Plná chuť exotického ovoce, citrónu má nádech exotického dřeva a borovice. Účinky jsou velmi silné a to jak v psychické tak fyzické oblasti.

 

 

XZIBIT – NAPALM OG STRAIN

Také XZIBIT produkuje vlastní velmi kvalitní a účinný vzorek marihuany. Jmenuje se Napalm OG a vychází víceméně z obdobného kmene s názvem Alien Genetics. Genetika vychází z křížení kmenů Tahoe Alien a Alien Kush F1. Jedná se o silný vzorek zemité až kyselé chuti.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.