Hip Hop Magazín

Hudba

5 rapových skladeb pojmenovaných po ikonách showbiznisu

1.6.2018

5 rapových skladeb pojmenovaných po ikonách showbiznisu

V tomto  článku si uvedeme 5 rapových skladeb pojmenovaných po známých ikonách showbiznisu, jakými jsou např. Michael Jordan, Bill Gates a další… Skladby jsou po ikonách pojmenovány většinou kvůli jejich vysoké slávě!


„Tom Ford“ – Jay-Z

Tom Ford je americký návrhář pro módní značku Gucci a Yves Saint Laurent. Také je znám jako režisér úspěšných filmů, jako např. Single Man a Nocturnal Animals, které oba dosáhli filmových ocenění.

 

„Rosa Parks“ – Outkast

Rosa Parks byla občanská aktivistka za lidská práva. V prosinci 1955 byla v městě Montgomery na jihu USA zatčena, protože odmítla v autobusu uvolnit místo bělochovi, což vedlo k bojkotu autobusové dopravy v Montgomery.

 

„Barry Bonds“ – Kanye West feat. Lil Wayne

Barry Bonds je jeden z nejlepších hráčů baseballu všech dob! Odehrál 22 sezón za Pittsburgh Pirates a San Francisco Giants. Je také držitelem čtrnácti MLB All-Star Awards.

 

„Bill Gates“ – Lil Wayne

Myslím si, že tohoto muže nemusíme příliš představovat. Je to jeden z nejbohatších lidí světa a zakladatel firmy Microsoft! Jeho jmění činí 92.8 miliard dolarů 😀 směšné nemyslíte?

 

„Michael Jordan“ – Kendrick Lamar feat. Schoolboy Q

Tohoto pána také moc představovat nemusímw. Je to jeden z nejlepších basketbalistů všech dob a bývalý leader Chicago Bulls. Jeho tenisky Nike Air Jordan jsou jedny z nejpopulárnějších současnosti!

zdroj: hiphopdx.com

 

 

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.