Hip Hop Magazín

Hudba

5 slavných rapperů, kteří nepijí alkohol a jejich důvod

16.9.2023

5 slavných rapperů, kteří nepijí alkohol a jejich důvod

Dnešní speciál věnujeme pěti slavným rapperům, kteří se rozhodli abstinovat od alkoholu a my vám k tomu ve zkratce přiblížíme jejich důvody.

Eminem

Eminem

Není žádným tajemstvím, že detroitský rapper Eminem měl velmi kladný vztah k alkoholu a drogám a to až do alba Encore z roku 2004. Naopak následující deska Relapse z roku 2009 byla výpovědí o jeho abstinenci. Slim Shady nepije od 20. 4. 2008 a letos tedy oslavil 15 let abstinence.

Royce Da 5´9″

Pokud jsme začali Eminemem, tak nemůžeme nepokračovat ve výčtu rapperů, kteří přestali pít dalším detroitským interpretem a to Royce Da 5´9″. Royce se o svém boji s alkoholem rozpovídal i přímo ve svých textech, kde mimo jiné vypráví o tom, jak řídil opilý a následně se pokusil vypít tester, který mu podával policista při kontrole. Royce abstinuje od 2012.

Tyler, the Creator

converse

Dvaatřicetiletý rapper z Californie se v roce 2020 rozpovídal o tom proč nepije alkohol ani nebere žádné jiné drogy. Údajně má velmi silné sklony k závisloti a ví, že kdyby s alkoholem začal skončil by na ulici.

Kendrick Lamar

Tento rapper z Californie se o své střízilovsti rozmluvil na své páté studiové desce Mr. Morale & The Big Steppers, která vyšla loni v květnu. Zde v tracku Mother I Sober mluví tom že nikdy nebyl opilý.

50 Cent

Pro někoho možná až překvapivě je dalším rapperem, který abstinuje od alkoholu také 50 Cent, který paradoxně podniká v alkoholovém průmyslu. Sám prozradil, že v backstagi rozlije šampaňské svým známým a pak si do něj nechá nalít zázvorovou limonádu.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.