Hip Hop Magazín

Hudba

HIT-BOY a THE ALCHEMIST opět spolu: Skladba BUSINESS MERGER je syrová zpověď o ztrátách a loajalitě

4.10.2025

HIT-BOY a THE ALCHEMIST opět spolu: Skladba BUSINESS MERGER je syrová zpověď o ztrátách a loajalitě

Američtí producenti a rappeři Hit-Boy a The Alchemist se opět spojili, aby fanouškům přinesli nový singl s názvem „Business Merger“. Skladba vyšla v pátek a potvrzuje, že chemie mezi těmito dvěma hudebními vizionáři stále funguje na jedničku.

Na „Business Merger“ se podíleli nejen jako producenti, ale také jako rappeři. Track nabízí introspektivní pohled do osobního života Hit-Boie, který v refrénu reflektuje, jak se jeho okruh přátel a blízkých postupně zmenšil: „I had homies that was supposed to come up and get rich with me / Had some shorties that was supposed to stay down and have kids with me,“ rapuje s melancholickým podtónem.

The Alchemist, známý svým minimalistickým a atmosférickým stylem, přidává do skladby svou typickou hloubku a kontrastní energii. Výsledkem je syrový, ale zároveň promyšlený track, který osloví fanoušky obou umělců.

„Business Merger“ není první společný projekt této dvojice. V roce 2023 vydali skladbu „Slipping Into Darkness“, která si získala uznání kritiků i fanoušků. O rok později následovalo EP „THEODORE & ANDRE“, které ukázalo jejich schopnost kombinovat klasický boom bap s moderním zvukem.

Nový singl potvrzuje, že Hit-Boy a The Alchemist patří mezi nejvlivnější tvůrce současného hip-hopu. Jejich schopnost spojit síly a vytvořit něco autentického, osobního a zároveň hudebně silného, je důkazem jejich vyzrálosti i neustálé evoluce.


    Written by: