Hip Hop Magazín

Hudba

Sean „Diddy“ Combs si odsedí 50 měsíců. Rapový boss nastoupil do vězení v New Jersey

31.10.2025

Sean „Diddy“ Combs si odsedí 50 měsíců. Rapový boss nastoupil do vězení v New Jersey

Rapový magnát Diddy už není jen jméno z titulních stran – od čtvrtka 30. října 2025 je to oficiálně vězeň. Po rozsudku za federální trestné činy spojené s prostitucí si začal odpykávat 50měsíční trest ve federálním zařízení FCI Fort Dix v New Jersey.

Tenhle pád z výšin nebyl žádný šok – už v létě ho soud uznal vinným ze dvou případů převozu osob za účelem komerčního sexu. Diddyho tým se snažil vyjednat kratší trest, ale soudce Arun Subramanian rozhodl jinak. A Diddy si sám vybral Fort Dix – prý kvůli programu na léčbu závislostí a možnosti častých návštěv rodiny.

Podle právníků je Fort Dix „lehčí místo na výkon trestu“, ale to nic nemění na tom, že Diddy, zakladatel Bad Boy Records, teď sedí za mřížemi. Jeho právníci tvrdí, že se chce soustředit na rehabilitaci, ale veřejnost si spíš klade otázku, jak se z rapového krále stal vězeň s číslem.

 

 

Diddy byl převezen z brooklynského Metropolitan Detention Center, kde strávil víc než rok, rovnou do Fort Dix. Věznice je známá tím, že tam seděli i jiní slavní jména – ale tohle je jiný level. Hudební ikona, která formovala 90. léta, teď bude žít podle jiných pravidel.

Zatím není jasné, jak se Diddy k celé věci postaví veřejně. Ale jedno je jisté – hudební svět právě sleduje jeden z největších pádů posledních let. A Fort Dix má nového obyvatele, který ještě nedávno rapoval o luxusu, slávě a moci.

Z ulice na trůn, z trůnu do cely. Takový je příběh Diddyho v roce 2025.

 


    Written by: