Hip Hop Magazín

Móda

A-COLD-WALL* vytvořil pro Converse originální model s názvem Geo Forma Boot

13.1.2023

A-COLD-WALL* vytvořil pro Converse originální model s názvem Geo Forma Boot

A-COLD-WALL* vytvořil pro Converse originální model s názvem Geo Forma Boot, který představuje avantgardní a futuristický tvar s funkčními prvky.

Funkční bota z budoucnosti. Takto lze nejlépe popsat limitovanou edici, která vznikla na základě úspěšně pokračující spolupráce Converse s londýnskou značkou A-COLD-WALL*. Nový Converse model nelze přehlédnout. Přitom působí čistě a minimalisticky úplně stejně jako extravagantně. Originální a progresivní design nového modelu s názvem Geo Forma Boot má futuristické kouzlo a odráží hodnoty londýnské módní scény. Tam má značka A-COLD-WALL* svoje pevné místo a určitě trendy skrze svůj netradiční pohled na svět.

Geo Forma Boot má netradiční siluetu, ale současně i všechny parametry, jak ochránit před nepříznivým počasím. Inovace se zde potkává s praktičností a progresivním stylem. Sezónní výhody nového modelu tkví v strečové vrchní části, zakončené pohodlně jednoduchým zapínáním na zip. Dále vyvýšená podrážka ochrání před vlhkem, a přitom přitáhne pozornost. V limitované najdete Geo Forma Boot ve dvou barevných provedeních – v minimalistické bílé a ve výrazné zeleno-černé kombinaci, kterou navíc zdobí typografický tisk značky A-COLD-WALL*.

Kolekci doplňuje ještě dvojice mikiny a lehké bundy.

Kolekce je k mání od druhé poloviny ledna u vybraných prodejců a na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz.


    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.