Hip Hop Magazín

Hudba Tanec

B-boy Tas a ostravský veterán G-Money společně ve studiu? Něco se chystá a stojí za tím Steel City Jam

3.3.2019

B-boy Tas a ostravský veterán G-Money společně ve studiu? Něco se chystá a stojí za tím Steel City Jam

První a zároveň velmi povedený ročník mezinárodní taneční soutěže Steel City Jam je už nějaký ten pátek za námi. Ačkoliv se akce nesla v komornějším duchu, na její adresu přistála pouze chvála. Samotní pořadatelé už po vyhlášení vítězů, začali přemýšlet nad druhým pokračováním a faktech kam všude tento event ještě posunout. Jelikož milují výzvy, můžeme už teď slíbit, že je na co se těšit. V rukávu mají pro soutěžící i diváky spoustu es, které se již brzy všichni dozvíte. Jedno z nich se začíná pomalu ale jistě rýsovat. Ostravská skládačka, která bude obsahovat zhruba 13-15 dílku, se začíná dávat dohromady.

Foto by (c) Patrycja Warzeszka

Pokud chcete detaily, musíte si počkat. Vidět však Petra Šafránka (B-boy Tas) a veterána G-Moneyho za mikrofónem, vám něco málo nastíní. Jako první se zřejmě nebude servírovat pouze break dance a informace k připravované soutěži ale velmi chutný a kvalitní dezert. Dát ho v plné parádě dohromady ještě potrvá, my však budeme u toho. První střípky onoho překvapení máme pro širší veřejnost už dnes a to nakouknutí do studia Busty Dust, kde se oba dva výše zmínění vyřádili před mikrofónem. Na výsledek je třeba si počkat, z krátkých soukromých ukázek však můžeme s chladnou hlavou říct, že to bude banger.

Petr Šafránek a.k.a. B-boy Tas (The Floor Kids Crew)

Co tě vedlo k tomu postavit se jako b-boy za mikrofón a jak ses v téhle pozici cítil?

Dostal jsem možnost podílet se na zajímavém projektu společně s velkými jmény ostravské scény hip hopové kultury. Dále to beru jako zkoušku a podporu skvělé akce,všech bboys, bgirls a celkově bboying. Tuto příležitost jsem si nemohl nechat utéct. Byl jsem nervózní, to musím uznat. Popral jsem se s tím však docela dobře si myslím. Studio bylo úžasné a práce profesionální i s morální podporou, která se mi dost hodila. Určitě se těším na celkový výsledek, bude to velké.

G- Money

Po x letech opět zavřený ve studiu, jak ses cítil? Chybělo ti to? Co říkáš na připravovaný ostravský dezert, který se rozhodli pořadatelé akce Steel city jam upéct?

Díky atmosféře, která na mě dýchla ze studia úplně úžasně. Samozřejmě nějaká ta nostalgie se taky dostavila. Jestli mi to chybělo? Určitě…, pokud něco děláš tak dlouho a z jakéhokoliv důvodu přestaneš, vrátí se vzpomínky.Co se týče dezertu, k tomu bych řekl jediné…, doporučuju všem gurmánům, určitě si pochutnají …

Support:


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.