Hip Hop Magazín

Novinky

B-Real si do Smokeboxu pozval velice speciálního hosta! Není jím nikdo jiný než jedna z největších legend boxu Mike Tyson!

14.2.2019

B-Real si do Smokeboxu pozval velice speciálního hosta! Není jím nikdo jiný než jedna z největších legend boxu Mike Tyson!

Většina z vás určitě zná internetový pořad The Smokebox, který jednou za čas vysílá youtube kanál Breal.Tv a pokud ne, dovolte mi, abych vás do něho zasvětil. Tvůrcem a moderátorem Smokeboxu, není nikdo jiný než člen jedné z nejlegendárnějších skupin Hip Hopu a to B-Real ze Cypress Hill. V tomto pořadu se jedná o interview uvnitř jednoho z mnoha lowriderů, které B-Real vlastní. Nejčastěji se jedná o legendární Chevrolet Impala. Do každého dílu si B-Real pozve jednoho či více hostů, kterým pokládá různé otázky mezitím, co spolu kouří marihuanu. Pokládá základní otázky typu: Kdy a kde jsi poprvé kouřil marihuanu, jakou posloucháš hudbu atd… Nejčastějšími hosty jsou jeho rappový kolegové, jakými byli např. Wiz Khalifa, Berner, Snoop Dogg, Xzibit, Redman, Method Man, Young Dolph, Flatbush Zombies a další… Ovšem ne vždycky se jedná o rappery, jako třeba v tomto případě. B-Real si totiž pozval jednoho z nejlepších boxerů těžké váhy v dějinách lidstva a to jedinečného Mika Tysona! Mike o sobě prozradil pár důležitých faktů z výše zmíněných otázek. Například kdy poprvé kouřil „trávu“. Budete se divit a možná vám to přijde poněkud úsměvné, ale prý to bylo již v deseti letech, poté co mu ji jeho matka dávala kouřit, když malý Mike nechtěl spát a byl jak říká on „bláznivý“. Také jsme se dozvěděli, že Mike pravidelně kouřil před svými zápasy, aby se cítil více relaxovaný. 

První část Smokeboxu z Mikem Tysonem můžete shlédnout níže:


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.