Hip Hop Magazín

Hudba

Backdrop Records hlásí příchod nového projektu! Kope za něj Opava a Havířov. Uhádneš o kom je řeč?

22.4.2024

Backdrop Records hlásí příchod nového projektu! Kope za něj Opava a Havířov. Uhádneš o kom je řeč?

Další člen Backdrop Records se hlásí se singlem k chystanému albu ze Slezska doprovázeného videem. Album KUNG FL8W, má být podle slov hlavního aktéra poctou hrdinům „které on cenil od svých 11 let“ a které chce dostat na hostovačky a ověřit si tak vlastní schopnosti a kvality. Kdo se vrhá do takto ambiciózního projektu a jak zní první vlaštovka?

Mladá krev, poctivý lyrik a filozof na mikrofonu se stylem, Džonass sa Re z Havířova, ve spolupráci s nezastavitelným Stray Sidem z Opavy, chystá poměrně zajímavý projekt KUNG FL8W. Momentálně má kompletní čtyři tracky a máká dál. Jeho styl se dá přirovnat k Jelínkovi nebo Katovi, který je mířený náročnějšímu posluchači. Jeho texty často potřebují čas a soustředění, aby se člověk dopídil jeho významu nebo dokonce významů.

O beat se znovu postaral Stray Side, který po zkušenostech z minulého roku a prací na enormním projektu Hip Hop 50, několikrát otočí atmo a vytvoří tak perfektní atmosféru.

Džonass sa Re, který je jedním z členů party Backdrop Record má za sebou hned několik tracků se Stray Sidem a nutno podotknout, že vše funguje naprosto skvěle a většinou to končí i videem a nejinak tomu je i tentokrát s trackem „235U“ . Jak se bude vyvíjet tento originální projekt a kdo budou oni „hosté snů“ se dozvíme snad už v některé z dalších zmínek.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.