Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Ikoničtí Black Eyed Peas zpět v Praze! Koncert, který si nechceš nechat ujít

3.7.2024

Ikoničtí Black Eyed Peas zpět v Praze! Koncert, který si nechceš nechat ujít

Je to tak. Už za týden, tedy 10. 7. 2024, se na východním břehu Vltavy rozezní důvěrně známé hity jako “Where Is The Love” nebo “I Gotta Feeling”. Americká skupina tu vystoupí přitom teprve podruhé, a to po dlouhé 14leté pauze.

Snad pro každého, kdo už má občanku, jsou Black Eyed Peas známým jménem. Nejen že za těch více než 25 let posbírali šest GRAMMY, ale hlavně se dostali se svým neotřelým stylem do uší milionů lidí po celém světě.

Naposledy nás ale Black Eyed Peas navštívili v roce 2010 a to vyprodali pražskou O2 Arenu. Od té doby však fanoušci marně čekali, až do letošního května, kdy byl jejich druhý koncert konečně oznámen, a my si můžeme jít užít naživo to, co nám hrálo v uších od roku 1995.

Jejich “Pump It” zaručeně nakoplo i tu nejnudnější párty, “Yesterday” věrně vzdává hold nespočtu legend klasického hip-hopu, a celé album Masters Of The Sun v roce 2018 bylo perfektním důkazem jejich setrvávající aktuality a kvality.

Kdo je alespoň trochu fanoušek této nezaměnitelné skupiny, asi ví, že jejich ženský vokál dříve zastupovala půvabná Fergie. Ta však právě v roce 2018 Black Eyed Peas opustila. Místo ní od té doby jezdí báječná filipínská zpěvačka J. Rey Soul. Zakládající sestava v podobě will.i.am, Taboo a Apl.de.Ap nás samozřejmě nezklame a společně ovládnou pódium Žlutých lázní.

Lístky na tuhle parádní akci pořídíte v současné čtvrté vlně za 1890 Kč, a to na GoOut.net

Tak se vidíme ve středu 10. 7. 2024 ve Žlutých lázních!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.