Hip Hop Magazín

Hudba

Bozy B nám zpětně představil svůj dubnový projekt Nameless. Co na něj říkáte?

12.6.2019

Bozy B nám zpětně představil svůj dubnový projekt Nameless. Co na něj říkáte?

Stíháš registrovat vše, co se kolem tebe děje? Dostává se k tobě dost kvalitní muziky? Přiznám se, že my to nedokážeme a proto nám snad odpustíte momentální cestu v čase. Vrátíme se totiž o pár měsíců zpět přesněji zhruba do poloviny dubna a představíme vám zpětně projekt „Nameless“, který sfoukl pražský rodák Bozy B.


Bozy B je DJ, fotograf a multižánrový producent a skladatel z Prahy. Jako DJ začal hrát v roce 2002 po boku sound systemu MERKUR převážně DnB. Od roku 2005 je členem skupiny hudebníků Fusion DJs. S Fusion DJs se začal věnovat produkci, skládání muziky a vizuálnímu umění (cover, flayers, fotografie, klipy) plus začal pořádat i své D&B, dubstep a breakbeat mejdany a večírky. Má na kontě spolupráce s lidmi jako Dryman, Biodan, David Es, Tonni Milk, MotherWork, John Soulcox, Riko, Flowe a Lukrecius Chang, Hellwana, Joshua, Vodka redbull rec. atd.

Foto by Kamil Zachar

Jako skladatel tvoří D&B, dubstep s prvky minimalu, hip hopu a trip hopu. Album Nameless je jeho jedenáctým releasem. Tento projekt obsahuje deset skladeb a hostuje na něm 5 mcs: Lukrecius Chang, Riko, Joshua, Hellwana a Flowe. O scratch efekty se potaral DJ Back. Koláž a cover na LP vytvořil největší kreativec Tonni Milk. O výsledný zvuk mix a master se postaral John Soulcox v jeho studiu ARTSTAR. Přejeme příjemný poslech.

Úvodní foto by Kamil Zachar


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.