Hip Hop Magazín

Hudba

„Bude dobre.“ hlásí dvojice rapperů Zverina a Honzus

15.7.2021

„Bude dobre.“ hlásí dvojice rapperů Zverina a Honzus

Honzus (Česká Lípa), který je ve svém okolí často nazýván jako “hobby rapper”, což svědčí o jeho aktivitě, je pro většinu z vás nejspíše neznámé jméno. V minulosti v letech 2011-2013, kdy ještě studoval střední školu, nahrál pár věcí a odehrál koncerty v menších i větších klubech a bylo ho možné vidět i na freestyle battlech.

Následně však přišlo ticho. Po škole se věnoval převážně podnikání a nevydával nové věci. To se změnilo až v loňském roce, kdy byl nominovaný do hot16chlenge, přestože byl na rapové scéně neaktivní. Nominací nepohrdl a poslal ven pozdrav pro svoje okolí. V již zmíněné době, před deseti lety spolupracoval například s J-bezem, Stewem, nebo s dalším českolipákem Acmem (Vilém Nával), který ale už roky bydlí jinde a je znám především společně se SAXem, jako člen INSIDE KRU, nebo kapely Bordel.

Od té doby pustil ven jen pár ukázek, ale plnohodnotný track vydal až nyní. Ve spolupráci se Zverinou dal dohromady novou věc s názvem BUDE DOBRE, kterou produkoval JESO a kde se společně s nimi objevil také starý známý DJ FLUX. V současnosti nahrává další novinky a vypadá to, že konečně začne být aktivní a možná se dočkáme v příštím roce i prvního alba. Stay tuned.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.