Hip Hop Magazín

Hudba

Bývalý detektiv tvrdí, že si Diddy objednal útok na 2Paca a Suge Knighta za 1 milion dolarů

13.6.2024

Bývalý detektiv tvrdí, že si Diddy objednal útok na 2Paca a Suge Knighta za 1 milion dolarů

Magnát rapového průmyslu Sean „Diddy“ Combs je v posledních týdnech a měsících ve velké nemilosti médií a veřejnosti.

Vše eskalovalo po té, co CNN zveřejnila záběry z hotelové kamery, na kterých Diddy brutálně zaútočil na svou, dnes už bývalou, přítelkyni Cassie, o čemž jsme psali zde. Nyní přichází další hřebíček do pomyslné rakve jeho kariéry, který zatlouká Greg Kading, bývalý elitní detektiv LAPD.

Ten přišel s šokující informací, o které spekulují rapoví fanoušci už několik desetiletí a to, že Diddy stojí za vraždou Tupaca Amaru Shakura. V nedávném rozhovoru pro The New York Times promluvil o tom, že Duane „Keefe D“ Davis obvinil Diddyho, že si objednal útok na 2Paca a Suge Knighta v roce 1995.

Kading řekl, že Keefe D mu řekl o schůzce konané v hotelovém pokoji během turné Summer Jam, který byl údajně plný členů gangu „Crips“, a Diddy mluvil o tom, že chce aby Pac a Knight byli mrtví. Kading také řekl, že si také pamatuje, jak Davis řekl, že mu byl nabídnut 1 milion dolarů za vraždy od samotného Diddyho.

„Člověče, rychle je setřeme,“ odpověděl údajně tehdy Davis. O rok později byl Tupac několikrát postřelen a Suge zraněn v Las Vegas. Tupac o několik dní později zraněním v nemocnici podlehl. Duane „Keefe D“ Davis bude mít tento měsíc soudní líčení, ve kterém je obviněn z vraždy Tupaca, verdikt by měl padnout v listopadu.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.