Hip Hop Magazín

Hudba

Čekání je u konce, Ektorova deska Original je tu!

2.6.2020

Čekání je u konce, Ektorova deska Original je tu!

Povedlo se Ektorovi s jeho v pořadí osmou studiovou deskou obhájit pozici jednoho z nejlepších MCs u nás? To se dozvíme už 15. června, kdy nosič s názvem Original oficiálně vychází za účasti producentů jako Huclberry, Vae Cortez, DJ Wich, SpecialBeatz, Abe nebo DaySix.

Singly Hranice a Do pěti doprovázené videoklipy od Jana Stracha už naznačily, že koncertní pauza spolu s celkovou absencí deadlinů a přílišných povinností, se zejména u umělců prostě a jednoduše vyplácí. Důkazem budiž například zbrusu nový vizuální kabát k jedné z nejsilnějších věcí z desky s názvem Teď tady, pod nímž je opět podepsán výše zmíněný Jan Strach se svým týmem.

Cover alba a minimalistické logo si vzal na svá bedra Ektorův dlouholetý grafik Luke Wick, který už vytvořil obaly pro desky Detektor 1 a 2 či ALFA. A co víc, rapperův dlouhohrající nosič se konečně poprvé dočká i striktně limitovaného počtu vinylů, jenž se budou ucházet o své místo ve sbírkách všech rapových kolektorů a sběratelů.

Album Original si už teď můžete předobjednat ve speciálním bundle packu na e-shopu detektorgear.cz, kde bude postupně dropovat i oficiální merch, nebo skrz Ruka Hore na Slovensku. V neposlední řadě je potřeba připomenout také podzimní křest, který proběhne konkrétně 10. 10. 2020 v prostorách pražského Fora Karlín. Okaaay?!


 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.