Hip Hop Magazín

Párty

Československá putovní přehlídka rapu hlásí poslední zastávku v Praze

5.9.2019

Československá putovní přehlídka rapu hlásí poslední zastávku v Praze

Jako poslední zastávka slovenského festivalu HIP HOP ŽIJE je vybrán pražský Průmyslový palác, kde se v pátek 13. 9. uskuteční završení hiphopového putování. Festival, který je známý tím, že na Slovensku probíhá v krásných prostředích poblíž vodní hladiny, u nás proběhl také v Ostravě, kde byla obrovská návštěvnost. Pospěš si a kup si lístky, dokud ještě mají nižší cenu, můžeš si vybrat i VIP lístky do zóny, kde bude možnost setkat se s umělci. Pro podrobné info mrkni na web www.hiphopzije.sk , české lístky je možné zakoupit přes Ticketportal a to dokonce ve formě spojeného lístku na Hip Hop Žije a na  festival KamiQ You Fest, který se bude odehrávat v sobotu 14. 9. také v Průmyslovém paláci. Nabídne lidem spojení hudby, youtuberingu, gamingu, fresh jídla, módy a sportu. Na koho se můžete v pátek 13. těšit?

 

Do Průmyslového paláce přijede vystoupit Separ, Strapo, Majk Spirit, Ego, Nobody Listen, Sergei Barracuda a Pastor, PSH a další interpreti… PSH krom toho, že budou vystupovat, také v rámci festivalu odpalují svou novou desku DEBUT! V plné sestavě (Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik) poprvé veřejnost uslyší desku právě 13. 9.  a na listopad potom chystají československou tour. Tak šup nabíhej na Ticketportal a ulov si svůj lupen.


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.