Hip Hop Magazín

Móda

CONVERSE ELEVATED Hrátky s proporcí, komfortem a materiály

3.8.2020

CONVERSE ELEVATED Hrátky s proporcí, komfortem a materiály

Nová kolekce Converse Elevated mixuje různé siluety, styly, barvy a materiály. Neustálé experimentování a hrátky s proporcí původně basketbalové boty vedlo tuto sezónu k unikátním modelům s vizionářským přístupem k dizajnu. Zcela novou tvář dostaly modely Elevated ClassicsChuck Taylor All Star Move a Run Star Hike.

 

 

Futuristický dámský model Chuck Taylor All Star Move je inspirovaný siluetou Chuck Taylor, která je symbolem sebevyjádření již přes 100 let. Platformová podrážka s moderním vzhledem a měkká pěnová mezipodešev s technologii EVA jsou navrženy s ohledem na komfort po celý den. Zajímavým prvkem modelu je průsvitná nášivka, která ozvláštňuje novou siluetu.

 

 

Výrazný model Run Star Hike vznikl kombinací siluet Chuck 70Run Star podrážkou. Pata je zakončena gumovým zpevněním s motivem hvězdy. Extravagantní model zaručuje, že zaujmete své okolí v každém outfitu.

 

 

Odvážné kreace se odráží na modelu CPX70, který kombinuje siluety Chuck Taylor, Pro Leather, One Star a ERX260. Splynutím minulosti s budoucností designu vzniklo něco úplně nového a odvážného – model CPX 70.

 

 

Vrstvení na Chuckách? Proč ne! Klasické siluety Chuck 70 a Chuck Taylor All Star kombinují různé vzory, materiály a textury. Design je inspirován upcyclingem a ručními pracemi. Model Chuck Taylor All Star přivádí dohromady patchwork, tartan, nylon a síťovinu a kreativně je kombinuje na svršku boty. Nové materiály, originální přístup, ty samé ikonické Chucky!

Kolekce Converse Elevated je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.  

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.