Hip Hop Magazín

Móda

Converse One Star udávají vlastní pravidla hry na jaro 2018

8.2.2018

Converse One Star udávají vlastní pravidla hry na jaro 2018

One Star modely jsou jiné, vzdorují zaběhnutým pořádkům a v neposlední řadě jsou vždy ready to wear pro další a další mladou generaci, která je znovu a znovu objevuje. Nízké tenisky s kultovní hvězdou byly stvořeny pro basketbalové hřiště v roce 1974 jako revoluční alternativa ke klasickým kotníkovým Chuckům. O rok později však úplně vymizely z Converse kolekcí.

 

 

Totální nadvláda Chucků končí v devadesátkách, kdy se One Stary vrací na trh a jsou plně vybaveny k jízdě na skateboardu, stávají se synonymem street kultury a dědictvím skupiny lidí, která si ráda určuje svá vlastní pravidla hry. Do roku 2018 se One Stary vrhají v nových pestrých barvách a s odkazem na svou minulost v podobě použití původních camo printů a semiše.

 

 

Modely obouvají zpravidla jedinci, kteří boří zaběhnuté stereotypy, diktující, kým byste měli být a jací byste měli být. Converse One Star ikonami jsou např. rapper A$AP Nast, švédská zpěvačka a skladatelka Tove Lo, hudební skupina Brockhampton, influencer Leo Mandella, zpěvačka Mabel McVey a zpěvák Oh Hyuk, které najdete také v aktuálním jarním lookbooku 2018.

 

 

Pokud nesouhlasíte, One Starům je to fuk. Ale možná časem změníte názor až je obujete.

Kolekce Converse One Star jaro 2018 je k dostání na converse.com, v Converse prodejně v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.