Hip Hop Magazín

Móda

Converse představuje už sedmou Pride kolekci, která sbližuje a hraje si s jasně čitelným designem

25.6.2022

Converse představuje už sedmou Pride kolekci, která sbližuje a hraje si s jasně čitelným designem

Seznámíte se v ní s reálnými LGBTQIA+ hrdiny i Converse All Stars členy a objevíte příběhy dlouhodobé podpory, na které Converse záleží.

 

 

Inspirací pro letošní Pride kolekci je téma Found Family, které úzce souvisí s komunitou All Stars. Ta byla založená přímo značkou Converse a tvoří ji celosvětová komunita mladých kreativních lidí, které Converse podporuje a motivuje. Právě z All Stars vychází touha po propojení a sdílení bez ohledu na adresu bydliště. Vznikla tak digitální galerie, kde lidé z LGBTQIA+ komunity sdílí svoje příběhy, které jsou plné lásky, sebepřijetí a vzájemného respektu – vše tak vlastní Pride myšlence.

 

 

Více než 50 kreativců z Converse queer komunity od Detroitu po Seoul se letos podílelo na Converse Pride kampani, založené na příbězích z celého světa. Ať už jde o fotky, psané dopisy nebo autorské umění – vše se kurátorsky spojilo v digitální show, kterou najdete v odkazu Converse.Gallery/found-family.

 

 

V galerii objevíte i členy All Stars, Converse kreativní duše, kam patří Alli, Becki, Elianel, Jas, Thomas, Scotty, Reagan, Julian, Soma, Ilu, Isis, Paulos a Jordan včetně Converse flow team jezdkyně Brianny. Právě oni z LGBTQIA+ All Stars vykreslují svoje příběhy a vlastní vnímání rodiny, domova a podpory, stejně jako vypichují důležitost vlastní Found Family, kterou si vybudovali na hodnotách lásky a radosti. To vše zachycuje Converse.Gallery – příběhy od střední školy až k designérské neb skejtové kariéře.

 

 

Celá Converse Pride kolekce se nese v duchu inkluzivity, touhy po sebevyjádření a větší viditelnosti. Kolekcí se prolíná grafická mozaika, která představuje diverzitu, a mantra „Family, Unity“, připomínající že ač sebevíc odlišní, vždy nás může sblížit dohromady láska. Motiv mozaiky nabývá podoby stupňující se duhy a výsledný design má evokovat pocit domova a rodiny, která vždy nabídne svou milující náruč. V kolekci se objeví jak ikonické Chuck 70, Chuck Taylor All Star, a Run Star Motion, tak i Chuck Taylor All Star Lift Ox, All Star Slide a vůbec poprvé také One Star. Součástí jsou i doplňky a trička.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.