Hip Hop Magazín

Móda

Converse spojuje umělce po celém světě, aby vyprávěli příběh jednoty a odstartovali letní kolekci PEACE

15.5.2020

Converse spojuje umělce po celém světě, aby vyprávěli příběh jednoty a odstartovali letní kolekci PEACE

Značka Converse věří, že umění má sílu reflektovat současnou dobu, vyprovokovat diskuze a postavit mosty mezi lidmi po celém světě, které vedou k vzájemnému spojení. Nikdy to nebyla pravda více než v současné globální krizi, která ovlivnila každého z nás.

 

 

Prostřednictvím spolupráce s umělci z celého světa Converse spouští iniciativu „Create Together for Peace“ jako součást své letní kolekce. Díky tomuto programu značka hledá, propojuje a podporuje umělce, kteří momentálně čelí obrovským výzvám, sjednocuje je a vyzývá k vytvoření společného uměleckého díla a sdílení univerzálních hodnot jako je mír, optimismus a jednota. Umělci své postoje vyjádřili skrz společné digitálně vytvořené portréty a ilustrace, čímž dokázali, že kreativita má sílu bořit hranice zemí i kultur.

 

 

Kolektivní umělecký projekt, který bude představený ve 43 zemích na celém světě, demonstruje, že i v období panující globální nejistoty se můžeme spojit a oslavit společnou vášeň k umění a ukázat světu, co všechno je možné. Converse komunita po celém světě zůstala i navzdory pandemii jednotná a navzájem se virtuálně inspiruje k tvorbě z domova prostřednictví projektu #CreateAtHome. Nová realita nám potvrdila, že kreativitu nikdo a nic nezastaví.

 

 

Kolekce inspirovaná sedmdesátkami obsahuje modely Chuck70Chuck Taylor All Star, jsou v prodeji od 11. května v znovu otevřené prodejně Converse ve Westfield Chodov.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.