Hip Hop Magazín

Móda

CONVERSE X LOUIE LOPEZ – nová SK8 kolekce

2.2.2019

CONVERSE X LOUIE LOPEZ – nová SK8 kolekce

Converse představuje novou kolekci na skate, která vznikla po roce intenzivní spolupráce s celosvětově uznávaným riderem Louiem Lopezem. Společně vytvořili snový CONS model, který je určen na prkno.

 

Nejnovější člen Converse SK8 rodiny se vrhl do archivů značky a inspiroval se tenisovou siluetou ze sedmdesátých let, modelem One Star CC Pro a Breakpoint Pro. Všechny tři tenisky spojuje do jedné a vytváří tak jedinečnou kolekci, která je připravena obstát v čase i v různých prostředích.

Tým Converse navrhl pro Louieho siluetu podle jeho konkrétních specifikací se zohledněním všech technických detailů. Teniska má podešev Chuck Taylor, perforovaný jazyk pro maximální prodyšnost, dvojitou Ortholite stélku pro zajištění extra pohodlí a zpevněnou patu, která ridera podrží i při složitějších tricích.

„Když jsem rodině oznámil, že budu mít svou vlastní tenisku, bylo to jako kdybychom ji měli mít všichni. Naše příjmení na botě…bylo to neuvěřitelné.“ říká Louie.

Sen se pro Lopeze stal skutečností a jeho jméno nesou oba nové modely edice. Mladý rider z LA se tak připojuje k elitní sestavě Converse sportovců, kteří mají svůj model tenisek.

Kolekce Converse x Louie Lopez je k dostání v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.