Hip Hop Magazín

Hudba

„Miloval jsem hudbu, miluju a budu.“ Kluci z ostravského uskupení COTIJE vzpomínají na staré časy

25.1.2021

„Miloval jsem hudbu, miluju a budu.“ Kluci z ostravského uskupení COTIJE vzpomínají na staré časy

„Živí nás to, co nás baví a není to rap. Nepíšeme sračky o tom jak selíme crack.“ vzpomínáte na tyto slova z úst trojice Yoga Spank, Tenki a Raklo Rukono? Pokud ano, máš u nás pochvalu! Nevíš o čem je řeč? Okamžitě nabíhej na youtube kanál cotijeTV a mrkni na singl TEĎSEMŠÉF, který ti zřejmě utekl mezi prsty. Pokud máš tyto resty vyžehlené, můžeme se posunout dále…

Další dílek skládačky TGMBC je venku. Řeč je o skladbě s názvem MILOVAL JSEM HUDBU, MILUJU A BUDU, která plave mezi posluchači od včerejšího rána (24.01.) a nese na zádech jasný odkaz. Tenki obstaral beat s nostalgickým nádechem a společně s kolegy následně zapátral v paměti aby zavzpomínali na staré časy.

Stejně jako u předešlých vlaštovek vzniklo i toto dílo ve studiu Busty Dust a za následným hudebním vyšperkováním stojí dvojice Raklo Rukono (Mix) a DJ Bussy (Master). To by bylo od nás nejspíše vše… Přejeme příjemný poslech. „Rockeři se mi vysmívali do ksichtu, že chci mikrofon a nahrávat lyriku. Kdyby tušili kolik toho nasypu, třásli by se jako vajca v aspiku.“ – YOGA SPANK.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.