Hip Hop Magazín

Tanec

Čtvrté pokračování akce Next Generation Jam pořádané Školou breaku našima očima

20.11.2017

Čtvrté pokračování akce Next Generation Jam pořádané Školou breaku našima očima

Z mnohých koutů slýcháme názory lidí, že už break dance v dnešní době prostě nefrčí. My si však dovolíme tomuto názoru odporovat. V sobotu jsme si totiž udělali výlet z našeho smogového města do Bratislavy, kde jsme se přesvědčili o opaku. Konalo se zde v pořadí čtvrté pokračování akce Next Generation Jam pod záštitou Školy breaku a musíme říct, že už teď se těšíme na následující ročník.

Z programu jsme sice vynechali Workshop, který začínal kolem deváté ráno, jelikož jsme byly teprve na cestách a také bohužel i semifinále, finále a předávání cen ale i přes to jsme se po celou dobu naší přítomnosti na Jamu příjemně bavili. Krom tanečníků z Česka a Slovenska si zde udělali výlet předvést svůj skills i zástupci Polska, Maďarska, Rakouska či Ukrajiny. Příjemné překvapení pro nás byla i účast diváků, kteří přišli tanečníky podpořit.

Jelikož jsme vítězům nemohli pogratulovat osobně na místě, posíláme zpětně gratulaci AYO (Breakfans) a dvojici Apache a Tazzmanio. Nyní se s vámi podělíme o pár fotografií, které se nám podařilo ulovit.

Support:

Škola Breaku

Next Generation Jam


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.