Hip Hop Magazín

Móda

ČTVRTEČNÍ (14.07) ODHALENÍ DRESŮ SK SLAVIA PRAHA PROBĚHLO VE VELKÉM STYLU ©Puma

18.7.2022

ČTVRTEČNÍ (14.07) ODHALENÍ DRESŮ SK SLAVIA PRAHA PROBĚHLO VE VELKÉM STYLU ©Puma

14. července 2022 – na stadionu Fortuna Arena v pražských Vršovicích proběhlo slavnostní představení nových dresů SK Slavia Praha na sezónu 2022/2023 v artistickém podání Cirk La Putyka. Event provedl diváky útrobami stadionu od garáží přes šatny až na hřiště. V jednotlivých částech lokace byly ke zhlédnutí neuvěřitelné akrobatické či hudebnou kousky v podání La Putyka. Performeři byli oblečeni do dekadentních outfitů v kombinaci se sportovními kousky značky PUMA, které byly doplněny epesním cylindrem. Velké finále se potom odehrávalo na hřišti, kam se spustili po červenobílých šálách oslnivé akrobatky, které nové dresy PUMA představily publiku. Následovala přehlídka umělců doprovázená husí kůži nahánějícím zpěvem, který zalil celý stadion.

Dresy pro nadcházející sezonu nejsou nové jen z pohledu designu, ale jedná se i o významnou technologickou novinku. Jsou prvními v České republice, které využívají nejnovější materiál PUMA ULTRAWEAVE. Díky němu jsou o neuvěřitelných 44 % lehčí, než stávající dresy a základní dres tak váží pouhých 72 gramů. Tohoto extrémního snížení hmotnosti bylo dosaženo pečlivě vybranou lehce tkanou látkou, speciálním vzorem s minimem švů a odlehčeným límečkem a zakončením rukávů. Nižší hmotnost dresů PUMA ULTRAWEAVE umožňuje hráčům šetřit energii, to vše při maximální komfortu a prodyšnosti. Díky tomu mohou vyvinout maximální rychlost, cítit se lehce a soustředit se jen na hru. Designovou zajímavostí dresů je obrázek slovanské bohyně Slavie na vnitřní straně dresu. Toto její historické zobrazení bylo i inspirací pro celkové barevné řešení dresu.

„Nové dresy pro sezonu 2022/23 plně korespondují se současnou charakteristikou Slavie – moderní klub zakládající si na tradici a bohaté historii. Přesně tyto prvky jsou zakomponovány i do nových dresů – jde o kombinaci nejnovější generace materiálu s tradiční barevnou kombinací a symbolem slovanské bohyně Slavie, odkazující na bohatou historii a připomínající výročí 130 let od založení klubu. Díky použití nejnovějšího materiálu PUMA ULTRAWEAVE se Slavia zařadila po bok předních evropských klubů, které využívají tuto technologickou novinku a mezi které patří například Manchester City, Borussia Dortmund či AC Milán,“ říká Jan Sochor, generální ředitel Puma Eastern Europe.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.