Hip Hop Magazín

Párty

Culture Up odstartoval první vlnu předprodeje

1.11.2019

Culture Up odstartoval první vlnu předprodeje

Na festivalovou scénu přichází nový kandidát, kterého se vyplatí sledovat. Dva roky byl Culture Up pouličním festivalem zdarma v centru Ústí nad Labem. „Jedním z našich cílů bylo začít budovat nový brand, který bude mít přesah do celého Ústeckého kraje.“ okomentoval začátky dramaturg a produkční festivalu Michal Nejedlý. K získání povědomí mu během prvních dvou ročníků pomohla jména jako Fosco Alma, MC Gey, Sharlota, Urban Root, Redzed a mnoho dalších.

Třetí ročník proběhne 26. června 2020 v ústeckém letním kině a rozhodně to nebude jediná změna. S novou lokací přichází i předprodej a z akce na náměstí se Culture Up stává opravdovým festivalem. Na sociálních sítí ohlásil první jméno a tím je Rest z Ty Nikdy labelu, kterému bude krýt záda DJ Herby. Zástupcem regggae beatu bude Colectiv, který byl v minulosti častým účastníkem festivalu Reggae Area. „Rád podporuji interprety, kteří spolu v minulosti něco udělali. Návštěvníci tak mohou dostat něco extra!“

První dvě jména jsou tedy venku, a tím odstartoval předprodej! Mimo hudbu nebude opět chybět graffiti jam a streetballový turnaj. Druhou vlnu předprodeje a další jména se Culture Up chystá ohlásit v lednu a jak už je u festivalu zvykem, cena vstupného povyroste. „Chystáme ještě jedno až dvě větší jména, která doplníme o nějaké newcomery, kteří na svůj boom teprve čekají.“ Vypadá to, že i na severu to žije, a tak nezbývá nic jiného, než držet pěsti a sledovat, kam až to tenhle žlutý hashtag dotáhne. 


Předprodej SmsTicket: https://www.smsticket.cz/vstupenky/18465-culture-up-2020

FB: https://www.facebook.com/cultureupfestival/

FB Event: https://www.facebook.com/events/2392201311010026/

IG: culture_upfestival


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.