Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Dálnice jako metafora k životu? Wisekid a Pinty Van vydávají nový videoklip

8.5.2020

Dálnice jako metafora k životu? Wisekid a Pinty Van vydávají nový videoklip

Brzy to budou 2 měsíce, co Wisekid vydal svůj první solo mixtape s názvem „Světla“, kde se objevilo i několik hostů. Konkrétně na track Dálnice svou slokou přispěl crewmate Pinty Van a tato společná věc nyní dostala i specifický vizuál. V klipu se objeví i několik scén, co člověku nemusí být na první pohled hned jasné. Co se za nimi skrývá?

Ještě, než začne samotný track, Wisekid nasedá do auta a vkládá do své peněženky malé zrcátko. Následuje Wisekidova sloka a v klipu vidíme pár scének, při kterých vyzvedává svou crew a společně se vydávají na cestu. Během jízdy auto projíždí různými prostředími, od města po otevřenou krajinu, přičemž v polovině klipu se řidiči vystřídají a rapu se ujímá Pinty Van.

Po cestě se objeví náhodný stopař, kterému kluci zastaví a svezou ho. Když se rozsvítí kontrolka, Pinty Van je nucen zastavit a zkontrolovat auto. Stopař využije situace, kdy nikdo nedává pozor, vytahuje peněženku, kterou našel v bundě na sedadle, loučí se a mizí. Jediné, co v ní však najde, je zrcátko, ve kterém vidí odraz sebe sama.

Měl videoklip znázornit předpovězení špatného úmyslu? Přesvědčte se sami, případně dejte vědět názor do komentářů. O kameru, střih a celkový edit se opět postaral Gedeon Drapák.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.