Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev Review

Dark Web Part 2 je povedené pokračování prvního dílu

28.8.2023

Dark Web Part 2 je povedené pokračování prvního dílu

Pro fanoušky československého horror-core již asi není Astral One cizím jménem. Mladý nadějný chráněnec Řezníkova vydavatelství ZNK představuje pokračování svého EP Dark Web.

Po úspěšném EP Dark Web Part 1 přichází mladý slovenský rapper Astral One s pokračováním s pořadovým číslem 2. V redakci jsme měli příležitost si všech šest skladeb poslechnout exkluzivně před oficiálním vydáním. A je o co stát!

V sedmnácti minutách nám Astral One servíruje svou ušlechtilou flow na velmi dobře obsazené paletě beatů. Dočkáme se podkladů z produkce Evil Dope, Cetyse, Magorheada, MadHouse či Karliita. Poslední jmenovaný producent je zároveň mistr zvuku z A2Z Studio, kde obě části Dark Web náš hlavní protagonista nahrál, a je rovněž zodpovědný  za finální znění celého EP, a mixing i mastering byl tak v tomto případě výhradně jeho prací. Nutno podotknout, že úkol zvládl na jedničku.

Pro nedočkavce vypustil rapper vlaštovku s názvem DEEPFAKE, ke které si také nechal zpracovat jednoduchý, ale zábavný videoklip. Zkrátit čekání na avizované EP si můžeš klidně rovnou zde.

Svůj úspěch sklidila však i skladba Spawn, která si na EP našla též své místo, a k poslechu je již nějakou chvíli na YouTube. Na koncertech má tahle pecka slušnou odezvu, takže pokud jsi ji ještě neslyšel, doporučujeme to rychle napravit.

Na závěr tedy můžeme říct, že se jedná o velmi povedený počin svého subžánru. Osobně bychom rádi slyšeli více ryzí slovenštiny v koncích veršů, ale po poslechové stránce to zkrátka funguje, takže asi ani zde není co vyčítat.

EP Dark Web Part 2 vychází 31. 8. 2023, tak si to ulož, ať ti jeho vydání neuteče.

Pre-save DarkWeb Part 2 on Spotify!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.