Hip Hop Magazín

Hudba

Debutové album „Á la carte“ od skupiny Food Addictors se z rozpálené kuchyně již brzy dostane mezi posluchače

20.8.2018

Debutové album „Á la carte“ od skupiny Food Addictors se z rozpálené kuchyně již brzy dostane mezi posluchače

„To, že o sobě nedáváme vědět, neznamená, že je kuchyně zavřená!“ Je to pouhých pár dní zpět, co kluci z projektu Food Addictors konstatovali tímto výrokem, že se neustále maká a připravuje pořádná nálož nových věcí. My tento fakt můžeme jen potvrdit! Mapujeme totiž tvorbu tohoto projektu od samotného začátku a každý chod máme na talíři jako první. Co vás momentálně zajisté zajímá nejvíce, je datum vydání onoho očekávaného debutového alba „Á la carte„. S radostí můžeme říct, že čekací lhůta není vůbec dlouhá, projekt by se měl totiž mezi živé dostat již za pár dní a to 1. září.

– Cover design by Armored –

Těšit se můžete na dvanáct skladeb, které ti přiblíží gastronomii z pohledu profesionálů. Každé slovo na desce je prožito a deska je tak odrazem toho, co kluci žijí a toho co prožili. Celou hudební produkci sfoukl jediný člověk a to rodák z Pardubic Tomáš Slonek nebo-li J-Bez. Kompletní tracklist, na kterém mimochodem nenajdeš jediného hosta čemuž se není divit, můžeš zkontrolovat níže.

Á la carte tracklist:

1. Předkrm
2. Daň
3. Mám rád
4. Cukr a bič
5. Family style
6. Amuse Bouche
7. 5 smyslů
8. Sous-vide
9. Fresh
10. Kořeny
11. Na chvíli vypnout
12. Dezert

Celou desku jsme měli nedávno možnost si poslechnout a jako celek na nás působí velmi pozitivně. Nedočkáte se stokrát opakovaných textů o autech, weedu, děvkách či penězích ale životu kuchaře. Pro některé to bude možná k smíchu ale věříme, že po poslechu desky se názor změní. Kluci mají potenciál a chuť makat. Je to na naší přeplněné scéně něco nové a nás to baví. Inu obrázek si již brzy uděláte sami. Jako bonus vám dnes ještě prozradíme, že po oficiálním vydání alba máme pro producenty připravený remix contest na jednu z vybraných skladeb.

PS: Tomáši (Fenix Flame) gratulujeme k narození syna! Přejeme hlavně zdraví.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.