Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Legendární americké uskupení se chystá zpět do ČR

28.1.2023

Legendární americké uskupení se chystá zpět do ČR

Když tu byli naposledy, tequila tekla proudem, a z pódia poslali během show mezi lidi přes sto panáků. Teď se Delinquent Habits chystají k návratu a poctí nás hned dvěmi zastávkami.

Ikonická dvojice Ives Irie a Kemo The Blaxican se chystají v březnu letošního roku navštívit dvě města v naší domovině. 20. 3. 2023 vystoupí ve vyhlášeném brněnském klubu Fléda, a o den později, tedy 21. 3. 2023, v neméně známém Lucerna Music Baru v Praze.

Delinquent Habits založili již zmínění Ives Irie a Kemo The Blaxican spolu s DJem a producentem O.G. Style v roce 1991 a do povědomí se lidem zaryli o pouhých pět let později, když vydali jeden ze svých doposud největších hitů, Tres Delinquentes, čímž si zároveň mezi mnohými vysloužili přezdívku téhož znění.

Po krapet trnité historii, plné příchodů a odchodů jednotlivých členů, se skupina v roce 2017 ustálila s původním rapperským duem a vydala kritiky chválené album „It Could Be Round Two“. Najít na něm slabou skladbu je téměř nemožné, ale přesto si některé vysloužili větší úspěch, než jiné. Jednou z nich je melodická pecka „Go Easy“.

Co se týče doprovodného programu, pořadatelé zatím zůstávají plní tajů. Do České republiky však tyto delikventy přivádí hip-hopem posedlí Funk The Juice, takže se určitě můžeme těšit na kvalitní warm-up i afterparty v gesci zkušených old-school DJ’s.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.