Hip Hop Magazín

Hudba

DJ Nadja přichází s novým videoklipem Zubař

2.3.2021

DJ Nadja přichází s novým videoklipem Zubař

Ačkoliv se může zdát, že dnešní doba DJ’s nepřeje, DJ Nadja má nabitý diář – pracuje totiž jako pohřební DJ v krematoriu a svou práci bere velmi vážně, protože ruku na srdce, kdo by chtěl, aby vám při posledním rozloučení zpívala Iveta Bartošová? K tomu dělá Nadja i pohřebního fotografa a zachycuje okamžiky, které nelze popsat slovy. 

 

I hudebně nezahálí. Po singlech Puget Bombím by a Čas přichází s novinkou Zubař.  “Nee, doktore, než přejdem na zákrok, udělám s vámi jakoukoliv dohodu.” Kdo by neznal stejnej pocit, když usedne na mučící křeslo u zubaře? DJ Nadja se s tímto pocitem popasovala po svém a ve videoklipu to svému zubaři ve snu dost neotřele natře.

 

 

K natáčení scén využil filmaři prostor únikové hry Poltergeist, takže scéna s krvavými kachličkami vypadá skutečně hororově a neradno tam DJ Nadju potkat se sekyrou v ruce.“Nechte mi ty zuby vyhnít, já se bez nich obejdu, bez nich jsem se narodila, bez nich i odejdu”, dokresluje intenzitu prožitku Nadjin zpěv.

 

 

Štáb se dočkal i své historky z natáčení – v zapůjčené vypnuté chladničce bylo hodně odloželé kuřecí stehno. “I když dělám v krematoriu, tohle mi fakt zvedlo kufr. Radši oblíknu do šatů mrtvou bábu”, glosovala zážitek s nadhledem Nadja. 

 

Rapperka oproti minulosti více využívá reálné hudební nástroje a tím dostává její tvorba nový rukopis. V písni Čas to byly housle, v Zubaři prim udává výrazná metalová kytara v podání Adama Slabocha. Není však divu, DJ Nadja je ještě kapelníkem hudebního projektu New Sound Orchestra. Zubaře najdete na Youtube i Spotify. 

 

 


    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.