Hip Hop Magazín

Hudba

DJ Wich a Lvcas Dope z ničeho nic ukončili veškerou spolupráci

27.1.2019

DJ Wich a Lvcas Dope z ničeho nic ukončili veškerou spolupráci

Spolupráci nejslavnějšího českého Hip Hopového DJe a producenta DJ Wiche a vycházející vokálové rapové hvězdě Lvcasa Dopa byla předpovídána velká budoucnost, v minulém roce spolu vydali dobře se prodávající album Diamant a ještě na konci roku společně koncertovali v rámci Xmas Hell 2018 v Brně. Po novém roce se však něco zásadního změnilo a tento projekt byl z ničeho nic ukončen stejně jako účast DJ Wiche na plánované Diamant tour v tomto roce. DJ Wich tento rozkol komentoval na své FB stránce slovy:


„Diamant projekt s Lvcasem Dopem začal a skončil u CD Diamant. Avizované turné Diamant jsou čistě solo koncerty Dopa s DJem Linor Manem. Objevujou se na netu matoucí události ke koncertům s mojí fotkou, ale nejsem již součástí tohodle projektu a nemám s tím nic společnýho. Kdyby se lidi divili, proč jsem se na těhlech podobných akcích neobjevil, je to čistě dezinformace ze strany interpreta nebo promotéra. Díky za pochopení“

Neradi bychom se snižovali na bulvární úroveň a proto si naše domněnky i zákulisní „šeptandu“ necháme pro sebe. Oba interprety jsme požádali o reakci, ale zatím bez odezvy. Jakmile se nám k tomuto rozchodu vyjádří, jejich reakci vám zprostředkujeme. Co si o tom myslíte vy? Napište nám do komentářů pod příspěvkem na FB.

 

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.