Hip Hop Magazín

Hudba

DMX je po předávkování drogami ve vážném stavu

3.4.2021

DMX je po předávkování drogami ve vážném stavu

O tom, že Earl Simmons více známy jako rapper DMX má problémy se zneužíváním návykových látek není pochyb. Ačkoliv se poslední dobou jevilo vše v pořádku a po drogové rehabilitaci vypadala následující rapperova cesta růžově, opak je pravdou. 

Web TMZ.com totiž dnes ráno (03.04.2021) přišel s velmi smutnou zprávou. DMX se v pátek (02.04.2021) předávkoval a momentálně je v nemocnici… Jeho prognóza není vůbec dobrá. Earl byl převezen do nemocnice ve White Plains v New Yorku, kde se nachází na jednotce kritické péče.

Údajné předávkování dle zdrojů TMZ vyvolalo infarkt a spekuluje se i o „vegetativním stavu mozku“ s faktem od lékařů, že by to rapper nemusel přežit.

Hiphopová komunita vysílá na svých sociálních sítí zprávy a zatnuté palce! My se za celou redakci přikláníme k rapperům jako je Rick Ross, T.I. či Joel Ortiz a věříme v brzké uzdravení…

Průběh situace budeme pro vás i nadále mapovat. Prozatím si výše připomeň spolupráci s legendární skupinou The LOX, kde DMX přispěl svou slokou v singlu Bout Shit. Prayers up for DMX!
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.