Hip Hop Magazín

Hudba

DMX údajně podepsal novou dohodu s Def Jam. Jste připraveni na nové skladby?

22.9.2019

DMX údajně podepsal novou dohodu s Def Jam. Jste připraveni na nové skladby?

DMX a daňové úniky… Téma, které ještě rok zpět bylo neustále v popředí. Od ledna letošního roku je však DMX na svobodě a kráčí v rámci mezí na pozitivní cestě. Od svého propuštění je X v jednom kole. Rapové shows a studio session se svým dlouholetým přítelem Swizzem Beatzem mu kradou ze všedních dnů momentálně nejvíce času. Důkazem toho je i pár týdnů stará spolupráce s Rick Rossem na skladbě Just In Case.

Fanoušci však touží po mnohem větším návratu a vypadá to, že k němu již brzy dojde. DMX totiž údajně opět podepisuje novou dohodu s Def Jam, kde byl v 90 letech a začátkem roku 2000 jedním z nejprodávanějších umělců. Pod tímto štítkem vydal celkem pět alb, včetně dvou LP It’s Dark and Hell Is Hot a Flesh of My Flesh, Blood of My Blood vydaných v roce 1998.

Podpis výše zmíněné dohody potvrdil i sám Swizz Beatz v relaci The Breakfast Club. „It’s going to be a good year for him, god willing,“ řekl Swizzy. „I just want it to happen so he can go to where he been supposed to have went.“ Swizz uznává, že X byl dlouhou dobu mimo pozornost diváků, protože nebyl ve správné formě, ale taky potvrzuje, že jeho fanoušci jsou věrní a stále ho velmi podporují. Tak co jste připraveni na nový materiál?


 

View this post on Instagram

New music soon …

A post shared by DMX (@dmx) on

Zajímá-li tě v jaké formě momentálně X je, mrkni na jeho výkon v #SOBROOKLYNCHALLENGE.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.