Hip Hop Magazín

Hudba

Dobří holubi se vždy vracejí a dobří chlapci taky. „Znova sme nabehli tam, kde sme skončili a veľmi nás to baví.“

17.7.2020

Dobří holubi se vždy vracejí a dobří chlapci taky. „Znova sme nabehli tam, kde sme skončili a veľmi nás to baví.“

Dobří chlapci z Handlové jsou po třech letech zase spolu, zase doma. S novými tracky, rýmy, albem, koncerty a videoklipem k singlu Trillion.

Rappeři Vladimír Supa Dupkala a Michal Delik Pastorek s producentem Josefem Engerer vydávají v září svůj společný album číslo 9. Dostal jméno Zasedoma a přinese originální MR sound. Nebude to však žádný oldschool, ale zvuk zasazený do roku 2020 a hudebně i textově vyzrálý album, na který fanoušci čekali celé tři roky.

Kreativní a hudební proces absolvovala Moja Reč spolu v jejich studiu nedaleko Handlové. Pokračovali tak na místě, kde to vše v roce 2004 začalo, v roce 2017 chvíli zastavilo, aby tento rok mohlo přijít spojení kompletní sestavy a společný comeback.

Foto by Filip Nagy / mojarec.com

DOBŘÍ HOLUBI SE VŽDY VRACEJÍ A DOBŘÍ CHLAPCI TAKY

„Keby sme boli v manželstve, tak lietajú taniere a čo ja viem čo všetko… ale to sme neboli. Aspoň nie podľa toho, čo si pod manželstvom väčšina ľudí predstavuje. Dlho sme robili na tom, ako sa perfektne nechápať a zároveň si byť nablízku. Dosť dlho na to, aby sme otrávili všetkých naokolo, nás nevynímajúc. Krach bol vlastne vykúpením. Ale dobré holuby sa vždy vracajú a dobrí chlapci tiež. Tak sme zase doma a pokope a robíme to, čo nás baví najviac,“ říká Supa.

Kluci si užívají to, že jsou zase spolu a v tvůrčím procesu, rýmech i hudbě to je rozhodně cítit: „Znova sme nabehli tam, kde sme skončili a veľmi nás to baví. Dobré veci sa dejú – mne sa narodila dcéra, sme s chalanmi spolu po takej dlhej dobe a robíme muziku. Album sme sa snažili urobiť najlepšie ako sa dá a mám z toho také dobré zimomriavky,“ doplňuje Delik.

Jozef Engerer na Zasedoma ukáže několik hudebních poloh, nešel jednostylově, ale stále to bude jejich specifický MR sound. Moja Reč se vždy soustředila hlavně na hudbu, ale při novém albu už kladou důraz i na strategii: „Tešíme sa aj z toho, že je všetko konečne pripravené a že máme okolo seba tím ľudí, ktorí sa tomu rozumejú,“ uzavírá Jozef.

Foto by Filip Nagy / mojarec.com

NOVÝ SINGL JE TRILLION

Trillion si už můžete poslechnout na všech hudebních streamovacích platformách a videoklip od dnešního dne na YouTube od 18:00 hod. Za jeho realizací stojí director Miroslav Spunkey Balogh a video vzniklo i díky podpoře města Handlová. Většina záběrů je natočena přímo v industriálních prostorách Hornonitrianských dolů, kde se stále těží hnědé uhlí. Dream team je zpět a zasedoma. Tak si to určitě poslechněte a podívejte! Živě dnes v Clubu 333 v Prievidzi, kde proběhne video premiéra a k tomu jeden z prvních koncertů dobrých chlapců po třech letech.KONCERT, KŘEST, ALBUM, MERCH. VŠECHNO JE READY!

Moje Řeč bude 11. září 2020 v plné síle a sestavě i v hlavním městě. Handlovští dobří chlapci pokřtí a představí svůj společný devátý album Zasedoma v bratislavském klubu MMC. Vstupenky na koncert spojený s křtem již mohou být vaše. A kromě toho jsou již spuštěny před-objednávky na nový album a merch, který je silně inspirovaný i Handlovou a její hornickou historií. Vše najdete na jednom místě na webu MOJAREC.COM.

Foto by Filip Nagy / mojarec.com

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.