Hip Hop Magazín

Móda

Dva nové modely skateových bot Converse vzešly ze spolupráce se známou americkou značkou Carhartt

9.4.2022

Dva nové modely skateových bot Converse vzešly ze spolupráce se známou americkou značkou Carhartt

Dva nové modely skateových bot vzešly ze spolupráce se známou americkou značkou Carhartt, která se inspirovala basketbalovým dědictvím Converse a nebála se mixovat materiály a vytvořit boty s dokonalým designem.

 

 

Carhartt je kultovní značkou, kterou milují fanoušci pro její nenucenost, funkčnost a vysokou kvalitu. Má neotřesitelné místo v srdcích všech, které baví propojení mezi pracovním oblečením a městskou módou. Ačkoliv jejich produkty nebývají barevně výrazné, jsou poznat na první pohled. Nejinak tomu je i v případě nové limitované kolekce ve spolupráci s Converse.

 

 

Kolekce Converse CONS X Carhartt WIP odhaluje průsečíky mezi skateovým a basketbalovým odkazem, který se prolíná v historii obou značek. I tentokrát zůstává Carhartt věrný přírodním tónům a materiálům, jakými jsou kůže, semiš a kvalitní textil. Spolupráce dala novou podobu dvěma Converse modelům – CONS Fastbreak a One Star Pro. Kombinace skateové estetiky s tlumenými barvami a výraznými černo-béžovými kontrasty povyšuje modely na stylovou obuv s přesahem.

 

 

Converse Fastbreak byl vytvořen v roce 1983 přímo pro skateové hřiště se speciálními úpravami, aby maximálně vyhovoval praktickým požadavkům jejich nositelů. V nové limitované kolekci má řadu na míru upravených detailů spolu s kombinací kůže, semiše a textilu, jak je to na první pohled typické právě pro Carhartt. Funkční skatové boty s nesmrtelnou hvězdou.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.