Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Dwala z Chapter crew vydává své první sólo EP s názvem „Connect“

23.2.2020

Dwala z Chapter crew vydává své první sólo EP s názvem „Connect“

Mladé rapové uskupení Chapter vydalo minulý rok v září svůj první společný mixtape. Nyní každý z členů pracuje na svých solových projektech. Dwala si říká o slovo jako první a do světa právě vypustil 4trackové EP „Connect“.

Vše začalo videoklipem k tracku 20 000 mil, který je již nějakou chvíli dostupný na YouTube. Lidská mysl má někdy temná zákoutí a občas se prostě cítíme, jako bychom byli skutečně 20 000 mil pod mořem – svoje zážitky z hlubin Vám Dwala servíruje v temném vizuálu, u něhož se postaral o střih. Na klipu se podíleli kromě samotného interpreta i Pinty Van (kamera) a Gedeon Drapák (finalizace). Více podrobností v odkazu níže.

Kromě zmiňovaného klipu jsou však venku i další 3 tracky – celý projekt „Connect“ je k poslechu na streamovacích službách, jako například Spotify a iTunes. Dwala Vás vezme na svižný výlet plný storytellingu, pozitivních i negativních nálad a pohledů na život. Přesvědčte se sami na své oblíbené hudební platformě.

Je důležité také zmínit osobitý cover. Design EP je inspirován plakátem, který vytvořili Saul Bass & Robert Basley a je doplněn o grafiku Sony Interactive. Konečnou podobu s Dwalou zhotovil Caron Twice. Finálního zvuku (mix, master) se ujal Marys z 1312 Records. Co na projekt říkáte?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.