Hip Hop Magazín

Hudba

Ektor v novém klipu jako Tony Montana? Sleduj videosingl s názvem Hranice

30.3.2020

Ektor v novém klipu jako Tony Montana? Sleduj videosingl s názvem Hranice

Pokud se člověk reálně zamyslí nad československou rapovou scénou z hlediska kvality videoklipů, jedná se často o podceňovaný segment. Narovinu je potřeba si přiznat, že natočit perfektní video po všech stránkách nestojí malé peníze, a pokud vybavení “režiséra” začíná i končí u zrcadlovky a vypůjčeného světla, nejspíš to nebude úplně ono.

To všechno si rozhodně uvědomuje Ektor, jehož poslední deska Marko vyšla před rokem. Pražský rapper ale aktuální koncertní pauzu, která končí 10. 10. 2020 netráví pouze odpočinkem, protože jak víme například z jeho Instagramu, nové pecky se začaly hromadit a rozrůstat do formátu, že by vydaly na samostatný dlouhohrající nosič.

Jednou z nich je novinka s názvem Hranice, kterou produkoval DJ Wich, tak jak ho známe a máme všichni rádi. Většina skalních fanoušků pak taky určitě ví, že Ektorův nejoblíbenější film se jmenuje Scarface z roku 1983, odkud koneckonců pochází i jeho přezdívka. Proto není divu, že spolu s režisérem a kameramanem Janem Strachem dali dohromady vizuál inspirovaný jednou z nejsilnějších scén z filmu, kde zazní například legendární hláška “Say Goodnight To The Bad Guy”. Okaaay?!



    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.