Hip Hop Magazín

Hudba

Ektorovo nejosobnější album DETEKTOR III je venku

20.2.2023

Ektorovo nejosobnější album DETEKTOR III je venku

 

Chvíli to trvalo, ale jak se říká, diamant je potřeba vybrousit a na dobré věci si počkat. Jedním z případů potvrzujících toto rčení, je i deska DETEKTOR III, kterou Ektor uzavírá nejen kultovní rapovou trilogii, ale také celé jedno životní a hudební období. A co potom? Říkejme tomu třeba nová kapitola s nepopsanými listy.

 

 

To bychom ale předbíhali. Dlouho očekávaný třetí sourozenec do rodiny Detektorů je venku a vše nasvědčuje tomu, že jde přímo o císařský řez. 13 bangerů s hosty jako Pil C, Sergei Barracuda nebo Dollar Prync, vyladěný zvuk od studia Audiogarden a lyrika, která má více autenticity než všechny filmy na motivy skutečných událostí dohromady.

Formou ochutnávky jsme se dočkali několika singlů, které mohly o hlavním chodu leccos naznačit. Celistvý zážitek si ale můžete vychutnat už nyní na digitálních platformách nebo formou předobjednávek v rámci e-shopu detektorgear.cz, v případě že se chcete stát majiteli podepsaného (!) fyzického nosiče.

 

 

V neposlední řadě připomínáme pražský křest ve Foru Karlín, který bude každým dnem beznadějně vyprodán, další křest v Bratislavě týden poté, no a samozřejmě také samotnou tour k desce, která bude probíhat během března a dubna.

 

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.