Hip Hop Magazín

Móda

Exkluzivní release Air Jordan 1 Retro OG „Shadow“ už tuto sobotu v brněnském HoopTown

12.4.2018

Exkluzivní release Air Jordan 1 Retro OG „Shadow“ už tuto sobotu v brněnském HoopTown

Nová brněnská speciálka Sneakers & Bball HoopTown Store bude tuto sobotu 14.4.2018 opět dějištěm exkluzivní premiéry jedinečných Air Jordan a to konkrétně dlouho očekávaného modelu Air Jordan 1 Retro OG „Shadow“.  Air Jordan 1 patří k nejznámější a nejvyhledávanější řadě tohoto brandu a barevná kombinace „Shadow“ se na scénu vrací poprvé od roku 2013. Šedé provedení AJ 1 je jedno z nejžádanějších a tento comeback se dá svou významností přirovnat k dřívějším barevným provedením „Banned“ nebo „Royal“. 

Sobota v Hooptownu však nebude pouze o samotném releasu, ale opět tě čeká zajímavý program. Hned ráno v 10 hodin, kdy se otevřou dveře do tohoto brněnského království, bude společný breakfast se všemi skalními kemperami. Následovat bude výstava a přednáška o Jordan 1 retro. Po poledni nebude chybět soutěž o ceny a po ní už proběhne samotný release. Novinka bude dostupná ve všech velikostech a to dokonce i v těch dětských, takže si na své přijdou opravdu všichni.

 

 

Program:

10:00   –  snídaně s kemperama

11:00  –  výstava

12:00  – přednáška o Jordan 1 retro

13:00 –  super soutěž

14:00 –  release tenisek

15:00 –  konec

 

 

Takto to vypadalo na minulém úspěšném releasu ve speciálce HoopTown, když se uváděli Jordan 3 Retro “Black Cement” a HoopTown, se na vás na všechny opět moc těší:

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.