Hip Hop Magazín

Hudba

Fash Flaga se rozhodl ukázat dětem, co vše se děje za oponou hudebního průmyslu

28.11.2019

Fash Flaga se rozhodl ukázat dětem, co vše se děje za oponou hudebního průmyslu

Dvorní producent TNT labelu Fash Flaga, se vrací školy… Nesedí však v předních lavicích s pouzdrem a sešity na stole ale naopak na místě vyučujícího. Před pár dny se totiž rozhodl vytvořit nový projekt, který je zaměřen na hudební průmysl.

Jako “vyučující” provede žáky všemi různými kouty… Představí hudební žánry, podrobně vysvětlí jak se tvoří hudba, osvětli pojem hudební aranže, poskytne náhled do nahrávacího studia pomocí fotografií a také ukáže pár povedených střípků z natáčení videoklipů.

Tímto však hodina nekončí… Zvonění je totiž pouze informační pro učitele. Děti se dále také dozví vše o hudebních platformách jako je YouTube, Soundclound apod. Ve finále však všichni čekají na živou ukázku tvorby hudby na klávesy. Poslechová část je vždy nejlepší. 

Pokud se mezi našimi čtenáři najde zájemce, co by se rád o tomto projektu dozvěděl více, či nějaký zástupce přímo ze školy, neváhejte se ozvat na e-mail fashflaga@gmail.com, kde dostanete všechny potřebné informace.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.