Hip Hop Magazín

Hudba

Filmový snímek THE GODS MUST BE CRAZY střídá hudební placka totožného názvu s podpisem COTIJE

22.3.2022

Filmový snímek THE GODS MUST BE CRAZY střídá hudební placka totožného názvu s podpisem COTIJE

Původně jihoafrický komediální film The Gods Must Be Crazy z roku 1980 střídá ostravská placka roku totožného názvu! Film humornou formou popisuje střety různorodých a kulturně velice odlišných jedinců žijící kdesi v poušti Kalahari. V hudební podobě se však z pouště přemístíme do Ostravy, kde nově vzniklá crew COTIJE představuje 15-ti dílnou skládačku, která se do rukou všem fanouškům dostane už 25.03.2022.

Cover by Petra „Sasanca“ Gherbetz (Foto) & Beeo Bulldozero (Graphic design)

V hlavní roli se ve filmovém snímku představil namibijský herec N!xau, místní zvířata a v poslední řadě nešikovná guerilla. Na desce je však obsazení trochu širší… Mimo výše zmiňovanou sebranku ve složení Yoga Spank, Tenki a Raklo Rukono, je na placce k dispozici i talentovaný zpěvák Richard Nálepa, český DJ Premier a.k.a. DJ Fatte, producent Donaldrz a Marys + Tomáš Manczal za kytarou.

Celá deska vznikla ve studiu Busty Dust, kde mix a postprodukci zaštítil Raklo Rukono, od kterého si materiál následně přebral Martin „Bussy“ Urbaňák. Pro dnešek je tohle od nás vše. Více informací a podrobnou recenzi od naší redakce očekávej po release akci 25.03. v klubu Rappz Place, kde tě na místě čeká welcome drink, poslech, pokec a podpisy na desky a na cecky. (Více zde


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.