Hip Hop Magazín

Graffiti Tanec

GRAFFITI a BREAKDANCE WORKSHOPY pro děti už 19.7. v Praze na Žižkově

12.7.2020

GRAFFITI a BREAKDANCE WORKSHOPY pro děti už 19.7. v Praze na Žižkově

Tohle léto je trochu jiné než léta předchozí. Kvůli COVID19 spousta pravidelných festivalů není, do spousty zemí se nedá jet na dovolenou a spousta firem musela propustit svoje zaměstnance. V Praze na Žižkově, v Žižkov Beer Garden (Koněvova 1686/15) se na tuhle situaci rozhodli zareagovat nabídkou programu pro děti a teenagery, kteří zůstali na léto ve městě. Zveme vás na workshopy graffiti a break dance již tuhle neděli 19.července, od 14:30 do 20 hodin. Workshopy malování a tance jsou určené hlavně pro děti, ale mohou se účastnit i lidé, kteří jsou dětmi už jen v duši 😉 Workshopy připravila agentura Killowatka ve spolupráci s PragueChild Klan (breakdance), Molotow Praha (graffiti) a technického supportu od firmy PRODANCE, prodejny audio techniky.

letak na workshopy v praze

Žižkov Beer Garden jsou velké zahrádky s kapacitou 500 – 1000 lidí a i pro případ deště jsou stoly a lavice kryté, takže se nemusíte bát nepřízně počasí. Akci můžou navštívit nejen mladí lidé sami, ale možná někteří z našich sledujících už máte sami děti, a tak si od nich můžete konečně chvíli odpočinout. Rodiče si můžou v klidu posedět, občerstvit se a popovídat si na příjemné zahrádce, zatímco s dětmi budou pracovat zkušení a certifikovaní lektoři. Breakdance bude vyučovat Sweemo Prague Child, šikovná lektorka, s kterou si povídal v pořadu CREAM taky DJ PUFAZ.

Graffiti workshop povede David, workshop je připraven ve spolupráci s obchodem Molotow Praha, který na svém youtube kanále publikuje rozhovory se zajímavými writers osobnostmi https://www.youtube.com/MolotowPraha/.

Jak budou workshopy probíhat?

V nabídce jsou tři možné časy začátků workshopů vždy pro maximálně 40 dětí, vstup pro jedno dítě na jeden hodinový workshop je 150 CZK, rodiče a děti, které se nezúčastní workshopů však mohou v prostoru zahrádek být zdarma 😉 Na místě bude možné zakoupit nové spreje a fixy, které si budou děti moci odnést domů 🙂

Po zaplacení vstupného si dítě vybere, který workshop chce absolvovat, v průběhu workshopu už nelze přebíhat.  Workshopy jsou rozděleny podle věku ( 14:30 – 15:30 6 – 11 let; 16:30 – 17:30 8 – 15 let; 18:30 – 19:30 11 – 18 let), ale v případě zájmu je možnost účasti i mimo věkové kategorie.

KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE NEBO NA MÍSTĚ

 


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.