Hip Hop Magazín

Tanec

The Floor Kids Crew letos bourá jevištní parkety. Nejbližší show je čeká už zítra na akci Ostravský Kompot

18.5.2019

The Floor Kids Crew letos bourá jevištní parkety. Nejbližší show je čeká už zítra na akci Ostravský Kompot

Město plné viditelného vzduchu a šachet není letos v popředí jen díky aktivitě rapové stránky hip hopu ale i tance. Jediná ostravská fungující banda The Floor Kids Crew pod vedením Petra Šafránka (B-boy Tas) neustále doplňuje místní akce svým vystoupením. Klubové koncerty, plesy či festivaly? Pro tyhle mladé pušky žádný problém. Jsou vždy připraveni ukázat všem návštěvníkům, co v nich je a čemu se věnují.

Foto by Nikola RepRock Vidiševský

Jejich poslední vystoupení na ostravském Majálese je důkazem toho, že Break Dance určitě nevymřel a nezapadá prachem. Naopak se opět dere mezi širší masu lidí. Dalším faktem je i umístění tohoto tance, sportu, disciplíny, elementu či umění na Olympijské hry. Premiéru by mohl mít v roce 2024 v Paříži. Vraťme se však zpět do ocelového města. Majáles i s vystoupením kluků z The Floor Kids Crew  je úspěšně za námi. Tímto však možnost vidět tyto mlaďochy v akci nekončí.

Foto by Nikola RepRock Vidiševský

Už zítra (19.05) se totiž uskuteční třetí ročník rodinného festivalu Ostravský Kompot, který kromě skvělých kapel, občerstvení, prodejců, divadla a výborného programu pro děti nabídne od čtvrté hodiny i breakové vystoupení. Co by to byl za festival pro ostraváky, kdyby se na něm neobjevila jediná taneční crew z tohoto města. Plán na neděli je teda jasný. Pober všechny své známe a dojdi do Trojhalí Karolina, kde vše vypukne už v brzkých ranních hodinách.

► Facebook event ◄

Foto by Nikola RepRock Vidiševský

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.