Hip Hop Magazín

Tanec

The Floor Kids Crew opět dobývá naše severní sousedy

1.3.2020

The Floor Kids Crew opět dobývá naše severní sousedy

Dva výlety, dvě prvenství… Docela dobrá statistika nemyslíš? Ostravská taneční banda The Floor Kids Crew začíná své konkurenci u našich severních sousedů lézt určitě na nervy. Domácím tanečníkům krade tituly a ceny bez větší námahy.

Vše začalo už 24. listopadu loňského roku na akci KidSkillz vol.2, kde bboy Lil Beat potrápil všechny zúčastněné a ve finále si odnesl pohár za první místo. Tento výlet však nebyl poslední, děti ze smogového města pokračují v terorizovaní Polska nadále a opět úspěšně. 

Včerejší akce PG Break Dance Battle dopadla zase ve prospěch výletníků z Ostravy a to hned ve dvou kategoriích. Děti do 16-ti let ovládl výše zmíněný bboy LilBeat, kterého doprovodil na třetím místě bboy Charlie reprezentující Olomouc a Breakcraft crew. Následně se dotyční blýskli i v kategorii 3v3, kde se objevila další krev The Floor Kids Crew bboy Falco.

Zajímá tě jaká byla na akci energie nebo co „naši“ svěřenci při svých battlech předvedli? Není problém.. Byly jsme totiž u toho! Mrkni na pár zajímavých střípků od samotného trenéra Petra Šafránka a.k.a. Bboy Tase.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.