Hip Hop Magazín

Hudba

Jak to dopadne, když se pražská crew Food Addictors dostane pod křídla investiční skupiny RICHMAN?

22.9.2020

Jak to dopadne, když se pražská crew Food Addictors dostane pod křídla investiční skupiny RICHMAN?

Pražská formace Food Addictors je po zhruba čtyřměsíční pauze od posledního singlu „O krok dále“ opět slyšet! Slova jednoho z členů: „Brzy čekej další VELKÝ projekt!“ se právě stala skutečností. Bez varování se nám pod nos totiž právě dostal nový pokrm, který kluci označují za doposud největší projekt kariéry… „Jinak to ani dopadnou nemohlo, když jsme se dostali pod křídla Investiční skupiny RICHMAN!“ dodávají na svých sociálních sítí.

Investiční skupina RICHMAN byla založena v roce 2008. Zpočátku společnost fungovala jako realitní kancelář s působností po celém území České republiky. V posledních několika letech společnost rozšířila svou činnost o zprostředkování investičních příležitostí do různých oblastí podnikání. zdroj http://richman.capital/ )

„RICHMAN znamená mít velké srdce, když je třeba tak podat obě ruce. RICHMAN znamená mít velkou duši, šířit dobro je to, co těm lidem sluší.“ – Vand Hand. Chalani opět dokazují, že nejsou pouze rapující vařečky a umí se trhnout i mimo jejich kořeny a gastrorap. Jak hodnotíš tuhle promo skladbu ty?
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.