Hip Hop Magazín

Párty

Francouzský rap v ČR? Ano, už tento pátek v Praze vystoupí Soulkast!

6.11.2019

Francouzský rap v ČR? Ano, už tento pátek v Praze vystoupí Soulkast!

Už tento pátek 8.11. si pro vás pánové z Funk The Juice a Save The Music připravili mejdan s názvem Save The Music. Pražský rapper Dzera pokřtí v prostorách Café V Lese svojí novou studiovou desku s názvem U-Let. Dzerovým parťákem na stagi bude DJ Dragon, kterého můžete znát z pražských open-micových akcí.

Na desce najdete bonusovou skladbu, kterou produkoval DJ Fatte, a na kterou přispěl svou slokou i Soulkast (FR). Díky této spolupráci se vůbec poprvé podařilo dostat toto těžkotonážní jméno, jakým Soulkast bezpochyby je, do naší matičky měst Prahy.

Společně se Soulkastem se na této akci objeví i jeho parťák Brahi, kterého můžete znát z jejich společné skladby s M.O.P. – International. Právě M.O.P., DJ Premier, IAM, Onyx jsou jen ukázkou pár jmen, se kterými tento francouzský velikán spolupracoval.

Lyricky provést pražské publikum panoptikem města pražského a připravit tak publikum na „finále“ se chystá LA4, kterého jistě netřeba víc představovat. Za gramofony ho doprovodí DJ Lil Rowa. Ve výčtu účinkujících nám nesmí chybět kapela Non Limit. Tahle Sušicko-pražská partička je v poslední době velice aktivní. Jejich energií sálající produkce vás jistě dostanou rychle do varu.

Jako ochutnávku si dej již zmiňovanou spolupráci Dzery se Soulkastem:    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.