Hip Hop Magazín

Hudba

Kontroverzní kolaborace Frayer Flexking a Radikal Chef přináší novinku DARK

22.8.2022

Kontroverzní kolaborace Frayer Flexking a Radikal Chef přináší novinku DARK

Frayer Flexking patří mezi interprety, který svými skladbami polarizuje rapové fanoušky. Na druhé straně je zde Radikal Chef, který svými skladbami přitahuje stále větší pozornost různorodých fanoušků. Tentokrát spojily své síly a jistotou je, že o této kontroverzní kolaboraci se mluví na všech frontách. Radikal a Frayer představují skladbu již přímo z trendů na youtube, pod názvem DARK.

Dobře víme, že Frayer Flexking a Radikal Chef spolu vždy vymyslí něco zajímavého, co jednu stranu pobouří a tu druhou naopak nadchne. Tentokrát se spojují ve skladbě Dark, která již z názvu vypovídá, že jde o temnější záležitost . V minulosti spolupracovali na skladbách, které mají aktuálně přes půl milionu shlédnutí – Savage Queen, Klopi Klop či Centrifuga, takže očividně hudební chemie mezi nimi funguje dobře.

Letos na jaře se Flexking a Radikal zúčastnili projektu DARK Battle, kde se proti sobě postavili s naloženými rýmy a o vítězi rozhodovali followeři na jedné ze sociálních síti. Tehdy sice vyhrál Radikal, ale fanoušci si vyžádali společný song. Opět se tedy setkávají sice v battlu, ale s featem, který je melodický a jeho výsledek stojí za to. O tom, kdo ti je v battlu lyricky sympatičtější, můžeš rozhodnout i ty! Tak, kdo z nich ovládne battle? Flexking či Radikal? Hlasovat pro svého favorita můžeš v postu na instagramu níže.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený DARK herbal liqueur 35% (@dark_urbantaste)


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.