Hip Hop Magazín

Párty

Je libo undergroundovou párty se skvělou atmosférou a programem? Zkus 17. ledna akci Freestyle Homies Night

8.1.2020

Je libo undergroundovou párty se skvělou atmosférou a programem? Zkus 17. ledna akci Freestyle Homies Night

Freestyle Homies Night je undergroundová hip hop párty, která se zaměřuje hlavně na open mic, freestyle battle, beatbox, breakdance a živé vystoupení Mcs. Už 17. ledna nás navštíví také rapper RESA a DJ DIMITRI FROM CHAIR se svou našlapanou show.

„Rap si idem 12 rokov. Jedná sa hlavne o BoomBap. Prvy album som dával von v roku 2008 (Nič Nove). Bol som neoficiálne člen kapely Krok Späť. Hral som s menami ako: The Lords Of The Underground Jeru The Damaja, Afura, Beatnuts , Chaozz …. Diskografia: Resa – Nič Nove (2008) Resa – Stale Nic Nove (2010) Resa – Este Stale Nic Nove (2014) Resa – 180 ° (2017) Resa – VANNLAAF (2019) Mam rad poctivý rap, ktorý má energiu Hip-hopu. „

DJ LooP a DJ RIWA se opět postaví za gramce a naloží vám svůj oldschoolovej diktát. O beatboxový doprovody se postará JonyTypek. Novinkou FHN je ANTHONY a jeho MPC FREESTYLE. Jako každý měsíc nebude chybět i rapový trojboj jehož hlavní cenou je tetování v hodnotě 3000 czk od tetovacího studia KINGS STARS TATTOO STUDIO PRAHA. Máte se opět na co těšit.

PRAVIDLA SOUTĚŽE: 1.kolo – 1.30m – MC vs DJ / 2.kolo – 30s 1x předmět – tahání předmětů z klobouku (tahají se 3 předměty) / 3.kolo – 1m – téma od poroty. V případě remízy rozhodne akapela – 30s.

► Facebook event ◄


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.